master kariyer merkezi logosu
Bireysel ve Kurumsal Gelişimin Adresi
Konya'da sertifikalı eğitim veren kurslar
Konya’da sertifikalı eğitim veren kurslar

Konyada sertifikalı eğitim veren kurslar

Master Kariyer Merkezi, kurulduğu 2007 senesinden bugüne alanında uzman eğitmenleri ile Konya’da sertifikalı eğitimler veren başarılı bir eğitim kurumudur. Eğitim kalitesi ve bireylerin kariyer hedeflerine ulaşmasına yardımcı olma amacı ile kurulmuştur. Kurum, birçok farklı sektörde (Kurumsal, Eğitim, Danışmanlık, Özel ve benzeri ) ihtiyaç duyulan sertifikalı eğitim programlarını bireylerin ihtiyaçları doğrultusunda sunmaktadır.

Konya’da yer alan Master Kariyer Merkezi, bireylerin kariyer hedeflerine ulaşması için profesyonel ve kalifiye eğitmen kadrosu ile kariyer yolculuklarının her adımında yanlarında olmayı hedeflemektedir. Eğitim programları, teorik bilgilerin yanı sıra pratik uygulamalar ve staj imkanları(*) ile tamamlanmaktadır. Böylece bireyler, Master Kariyer Merkezinden almış oldukları eğitimlerin sürecinde edindikleri bilgi ve becerileri ihtiyaç duydukları eğitim ve iş hayatında da uygulama fırsatı bularak hem kendileri hem de çevreleri tarafından değişimleri fark edilebilmektedir.

Konya Master Kariyer Merkezi, sertifikalı eğitim programlarının yanı sıra bireylerin kariyer danışmanlığı ve iş bulma imkanlarını da talepleri doğrultusunda sunmaktadır. Merkezimiz, bireylerin kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak amacı ile birçok sektörden yer alan işverenler ve kurumlar ile işbirliği yapmaktadır.

Sonuç olarak, Master Kariyer Merkezi, 2007 senesinden bugüne Konya’da sertifikalı eğitimi veren en iyi kurumların başında yer almaktadır. Eğitim kalitesi, profesyonel eğitmen kadrosu ve bireylerin kariyer hedeflerine ulaşmasına yardımcı olma amacı ile kurulmuştur. Eğitim sürecinde edinilen bilgi ve becerilerin iş hayatında uygulanmasına imkan verilmesi ile öğrencilerin kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olunmaktadır. Eğer sizde hayatınızı hayal ettiğiniz yönde ilerletmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 

(*) = Bazı eğitimleri kapsamaktadır.