master kariyer merkezi logosu
Bireysel ve Kurumsal Gelişimin Adresi

DANIŞMANLIKLAR

Gerek kurumsal olarak işletmeler, gerekse de bireyler iş ve kurumsal hayatlarında daha başarılı olmak ve sorunlarının üstesinden gelebilmek için danışmanlık hizmetine ihtiyaç duymaktadırlar. Bu ihtiyaçlarını gidererek hem çevrelerinde hem de sektörlerinde daha başarılı konumlara rahatlıkla gelebilmektedirler.

Bu noktada birçok firma ve kişi danışmanlık hizmeti alabilecekleri kuruluşları ve alanlarında uzman eğitmenleri aramaktadırlar. Başta Konya olmak üzere Türkiye’nin her yöresinden bu ihtiyaçları Master Kariyer Merkezi olarak 16 yıldır başarılı bir şekilde karşılamaktayız. Master Kariyer Merkezi olarak arkamızda bıraktığımız 16 senede başta; Aile şirketleri danışmanlığı, Fuar danışmanlığı, İnsan kaynakları danışmanlığı, İtibar yönetimi danışmanlığı, Kriz yönetimi danışmanlığı, Kurumsallaşma danışmanlığı, Öğrenci koçluğu danışmanlığı, Proje yönetimi danışmanlığı, Reklam danışmanlığı, Sınav stratejileri danışmanlığı, Uyku yönetimi danışmanlığı ve motivasyon yönetimi danışmanlıkları gelmektedir. Bunun dışında özel olarak firma ve bireylerin taleplerine göre danışmanlık hizmetlerini de başarıyla vermiş bulunmaktayız. 

Geniş eğitim yelpazemiz ve güçlü, bilgili ve alanında uzman eğitmen kadromuzla bu firma ve bireylerin daha iyi noktalara gelebilmelerinin haklı gururunu yaşıyoruz. Bir sonraki kişi ya da kuruluş neden siz olmayasınız?

danismanliklar
Master Kariyer Merkezi'nden aile şirketleri danışmanlığı hizmeti

Aile şirketleri, aile ortaklığına sahip olan şirketlerdir. Bu şirketler, genellikle küçük ve orta büyüklükteki işletmelerdir ve aile ortakları tarafından yönetilirler. Aile şirketleri, birçok avantaj sunabilirler ancak aynı zamanda bazı zorluklar da yaşayabilirler.

Master Kariyer Merkezi'nden kurumsal fuar danışmanlığı hizmeti

FUAR DANIŞMANLIĞI, bir şirketin veya bir ürünün bir fuar ya da sergi sırasında tanıtımının planlanması, organize edilmesi ve gerçekleştirilmesi işlemlerine yardımcı olmak amacıyla yapılan bir hizmettir. Fuar danışmanlığı, bir şirketin pazarlama hedeflerine uygun bir şekilde bir fuar veya sergi etkinliğine katılımının planlanması ve gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Bu hizmet, fuarın veya serginin hangi tarihte, hangi şehirde ve hangi mekânda gerçekleştirileceği gibi konuları da içerebilir.

Master Kariyer Merkezi'nden insan kaynakları danışmanlığı

İnsan kaynakları danışmanlığı, bir şirketin insan kaynakları yönetimi ile ilgili konularda danışmanlık hizmeti sunan bir profesyonellik dalıdır. İnsan kaynakları danışmanları, bir şirketin çalışanlarıyla ilgili konularda danışmanlık hizmeti sunarak, şirketlerin insan kaynakları yönetimi konusunda daha etkin bir şekilde çalışmalar yapmalarına yardımcı olurlar.

Master Kariyer Merkezi'nden itibar yönetimi danışmanlığı

İtibar yönetimi danışmanlığı, bir şirketin veya bir kişinin imajını koruma ve geliştirme amacıyla yapılan bir hizmettir. İtibar yönetimi danışmanları, bir şirketin veya bir kişinin itibarını koruma ve geliştirme faaliyetlerini planlar ve bu faaliyetlerin gerçekleştirilmesine yardımcı olur.

Master Kariyer Merkezi'nden kriz yönetimi danışmanlığı

Kriz yönetimi danışmanlığı, bir şirketin veya bir kuruluşun krizlerle başa çıkma konusunda danışmanlık hizmeti sunan bir profesyonellik dalıdır. Kriz yönetimi danışmanları, bir şirketin veya bir kuruluşun krizlerle başa çıkma faaliyetlerini planlar ve bu faaliyetlerin gerçekleştirilmesine yardımcı olur.

Master Kariyer Merkezi'nden kurumsallaşma danışmanlığı

Kurumsallaşma danışmanlığı, bir şirketin veya bir kuruluşun kurumsal yapısının oluşturulması ve geliştirilmesi amacıyla yapılan bir hizmettir. Kurumsallaşma danışmanları, bir şirketin veya bir kuruluşun kurumsal yapısını oluşturma ve geliştirme faaliyetlerini planlar ve bu faaliyetlerin gerçekleştirilmesine yardımcı olur.

Master Kariyer Merkezi'nden öğrenci koçluğu danışmanlığı

Öğrenci koçluğu danışmanlığı, öğrencilerin eğitim hayatlarında başarılı olmalarını sağlama amacıyla yapılan bir hizmettir. Öğrenci koçları, öğrencilerin eğitim hayatlarında başarılı olmalarını sağlama faaliyetlerini planlar ve bu faaliyetlerin gerçekleştirilmesine yardımcı olur.

Master Kariyer Merkezi'nden proje yönetimi danışmanlığı

Proje yönetimi danışmanlığı, bir şirketin veya bir kuruluşun projelerini yönetme amacıyla yapılan bir hizmettir. Proje yönetimi danışmanları, bir şirketin veya bir kuruluşun projelerini yönetme faaliyetlerini planlar ve bu faaliyetlerin gerçekleştirilmesine yardımcı olur.

Master Kariyer Merkezi'nden reklam danışmanlığı

Reklam danışmanlığı, bir şirketin veya bir kuruluşun reklam faaliyetlerini yönetme amacıyla yapılan bir hizmettir. Reklam danışmanları, bir şirketin veya bir kuruluşun reklam faaliyetlerini yönetme faaliyetlerini planlar ve bu faaliyetlerin gerçekleştirilmesine yardımcı olur.

Master Kariyer Merkezi'nden sınav stratejileri danışmanlığı

Sınav stratejileri danışmanlığı, öğrencilerin sınavlarda başarılı olmalarını sağlama amacıyla yapılan bir hizmettir. Sınav stratejileri danışmanları, öğrencilerin sınavlarda başarılı olmalarını sağlama faaliyetlerini planlar ve bu faaliyetlerin gerçekleştirilmesine yardımcı olur.

Master Kariyer Merkezi'nden uyku yonetimi danışmanlığı

Uyku yönetimi danışmanlığı, insanların uyku düzenlerini iyileştirme amacıyla yapılan bir hizmettir. Uyku yönetimi danışmanları, insanların uyku düzenlerini iyileştirme faaliyetlerini planlar ve bu faaliyetlerin gerçekleştirilmesine yardımcı olur.

Konya'da Master Kariyer Merkezi'nden motivasyon danışmanlığı

Motivasyon yönetimi danışmanlığı, bir şirketin veya bir kuruluşun çalışanlarının motivasyon seviyesini yükseltme amacıyla yapılan bir hizmettir. Motivasyon yönetimi danışmanları, bir şirketin veya bir kuruluşun çalışanlarının motivasyon seviyesini yükseltme faaliyetlerini planlar ve bu faaliyetlerin gerçekleştirilmesine yardımcı olur.