master kariyer merkezi logosu
Bireysel ve Kurumsal Gelişimin Adresi

Eğitmen kadromuz kurulduğumuz 2007 yılından bu güne kadar alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır. Eğitmenlerimiz her geçen gün gelişen rekabetçi eğitim ve iş hayatının gerekleri doğrultusunda kendilerini geliştirmeye ve ilerlemeye yönelik adımlar atan kişilerden oluşmaktadır. 

Eğitmenlerimiz eğitimlerinde etkileşimli çalışmalar, role play, simülasyonlar ve özel çalışma grupları gibi yöntemleri kullanmaktadırlar. Bu yöntemler, katılımcıların dikkatini çekmeyi ve öğrenmelerini kolaylaştırmayı amaçlar.

Master Kariyer Merkezi olarak değerli eğitmenlerimiz sizlerin daha iyi bir geleceğe sahip olması için sizleri bekliyor. Bir telefon kadar yakınız!

egitmen kadromuz
Eğitim Danışmanı
Doç.Dr.Abdurrahman DİNÇ

Doç.Dr.Abdurrahman DİNÇ

1973 yılında Konya’nın Akören ilçesinde doğdu. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Coğrafya Bölümü’nden mezun olduktan sonra Ankara, Karaman ve Konya’da farklı özel eğitim kurumlarında öğretmen, idareci, yayın kurulu ve Yönetim Kurulu Başkanlığı gibi pozisyonlarda çalıştı. Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Coğrafya Eğitimi Bölümü’nde yüksek lisans ve doktorasını tamamladı. Askerlik sonrası Çankırı Karatekin Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü’nde Bölüm Başkan Yardımcısı ve ABD Başkanı olarak görev yaptı. 2011 yılında Konya Üniversitesi kurucu ekibinde Turizm Fakültesi Turizm Rehberliği Bölüm Başkanı olarak görev aldı. Necmettin Erbakan Üniversitesi olarak ismi değişen üniversitede Turizm Rehberliği Bölümü Bölüm Başkanı görevini kuruluşundan 2021 yılına kadar sürdürdü. Ekoturizm Rehberliği Tezli ve Tezsiz Yüksek Lisans Programlarını açan Dinç halen Ekoturizm Rehberliği Ana Bilim Dalı Başkanı olarak görev yapmaktadır.
Kurum Müdürü
Elif USLU

Elif USLU

2021 Yılından bugüne kadar Master Kariyer Merkezinin başarılı yöneticisidir.
Eğitmen
Mehmet Ali Karakoç

Mehmet Ali Karakoç

Kurumun kurucu üyelerinden de olan Mehmet Ali Bey 16 yıldır kurumumuzda Anlayarak Hızlı Okuma eğitimlerini vermektedir.