HAKKIMIZDA

Master Kariyer Merkezi

Picture
Türkiye’de kişisel/kurumsal gelişim seminerleri ile eğitimlerinde lider eğitim kurumlarından birisi olan Master Kariyer Merkezi; 2007 yılından beri Konya’da kişisel gelişimine yatırım yapmak isteyen resmi kurumlara, şirketlere ve bireylere Milli Eğitim Bakanlığı ve TSE standartlarında yardımcı olmaktadır.

Misyonumuz

Amacımız; kariyer geliştirme alanında kurumumuzu Türkiye ve Dünya’da öncülük yapabilecek bir düzeye yükseltmektir.

Vizyonumuz

Kariyer geliştirme alanında sektörle ilgili ihtiyaç ve beklentilere farkındalık ve değer yaratarak çözüm sağlama ve sektörde kalıcı olmaktır.

Kurumsal Değerlerimiz

Her kurum gibi Master Kariyer Merkezi’ninde kendine ait kurumsal değerleri bulunmaktadır.

Master Kariyer Merkezinin Tarihçesi

Picture
Türkiye’de kişisel/kurumsal gelişim seminerleri ve uygulamalarında lider eğitim kurumlarından birisi olan Master Kariyer Merkezi; 2007 yılından beri Konya’da kişisel gelişimine yatırım yapmak isteyen resmi kurumlar, şirketler ve bireylere yardımcı olmaktadır. Başarılı projeleri, alanında uzman eğitmenleri ve uygulama ağırlıklı farklı bir eğitim anlayışıyla Master Kariyer Merkezi, kişisel gelişim sektörünün nabzını tutmaya devam ediyor. Konya’da kişisel gelişim seminerlerinin profesyonel bir kaynaktan verildiği ilk ve tek kurum olan Master Kariyer Merkezi yine uygulamış olduğu kameralı eğitim“Kendini Tanı” programıyla Konya ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmektedir. Diksiyon-Hitabet, Beden Dili-İmaj gibi kişisel gelişim seminerlerinde teknolojik imkânlardan eğitimlerinde sonuna kadar faydalanan Master Kariyer Merkezi, kişiye özel kayıtlarla kendi sesine ve görüntüsüne yabancı olan bireylerin analizini yapmakta ve “Master Sahne Ortamı” ile kişiye özel bir eğitim uygulaması gerçekleştirmektedir. Resmi Kurumlara, özel işletmelere ve bireylere günümüzde gerekli olan Liderlik Yönetimi, Toplantı Yönetimi, Zaman Yönetimi, Stres Yönetimi, Heyecanı Yenme, Toplum Önünde Konuşma, Müşteri İlişkileri, İnsan Kaynakları, Halkla İlişkiler, Toplam Kalite Yönetimi, Markalaşma Süreci, Diksiyon ve Hitabet, Beden Dili ve İmaj Yönetimi, Hızlı Okuma, Ses Nefes Tekniklerinin verimli kullanılması gibi eğitimleri profesyonel bir kadroyla gerçekleştiren Master Kariyer Merkezi; bu alanda Konya’da bir ilk ve öncü olmanın gururunu yaşamaktadır.

Teknoloji Destekli

Eğitimlerimizde teknolojinin el verdiği imkanlarla daha iyi sonuçlar elde edebilmek adına altyapımızı buna göre düzenlemekteyiz.

Yenilikçi

Eğitimlerimizi kursiyerlerimizin gelişen dünya standartları karşısında hazırlıklı olabilmeleri adına her daim yenilikçi yaklaşımlar sergileyerek kurslarımızdan tam verim almalarını hedefliyoruz.

Ekstra Kaynak

Eğitimlerimizde ekstra kaynaklar kullanarak kursiyerlerimizin beklediklerinden daha fazla gelişme sağlamalarını hedeflemekteyiz.

Kalifiye Mezunlar

Kursiyerlerimizin kurslarımızdan mezun olduklarında ihtiyaç duydukları alanlarda kalifiyeli bireyler olmalarını hedefliyoruz.

İletişim Formu